KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073162

nr 1307 3162

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad, västerbron. Olja på duk, 39x45cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:54:20

17/2 18:10:38 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm